Raportowanie w Examinare Survey Tool

Niezależnie od ilości wyników ankiety online, odpowiedzi są analizowane automatycznie w czasie rzeczywistym. Proces generowania i reprezentacji raportów jest intuicyjny i łatwy. Jest zorganizowany za pomocą różnych metod oszczędzania czasu wymienionych poniżej.

Wykresy

W Examinare mamy różne wykresy, które służą do podawania szybkich odpowiedzi. Jesteś na spotkaniu? Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Skorzystaj z naszych wykresów i uzyskaj odpowiedzi bezpośrednio na ekranie.

Widok głosów indywidualnych
Dzięki narzędziu Examinare Survey możesz nie tylko zobaczyć podsumowanie wyników, ale także samodzielnie sprawdzić każdy głos. Wyniki można wydrukować bezpośrednio z obszaru raportów.

Wyklucz wyniki
Czasami w ankietach publicznych możesz otrzymać nieprawdziwe głosy. Można się tego spodziewać, ponieważ pracujesz z ludźmi i udostępniasz link wszystkim. Nie musisz się martwić, otwórz ankietę w Głosach Indywidualnych i kliknij „Wyklucz”. Liczba głosów wykluczonych jest odnotowywana przez system i może być uwzględniona w raporcie końcowym.

Export

Eksport wyników do MS Excel.
Czy chciałbyś, aby odpowiedzi miały formę tabelaryczną? Jeśli tak, to spodoba ci się nasza funkcja eksportu do MS Excel. Wystarczy jedno kliknięcie, a po kilku sekundach możesz zobaczyć wyniki na swoim komputerze.


Eksport wyników do formatu PDF.
Potrzebujesz szczegółowego raportu z ankiety? Wejdź na swoje konto w Examinare i kliknij PDF. Otrzymasz szczegółowy raport z wykresami, który zostanie pobrany w ciągu kilku sekund. Narzędzie Examinare Survey służy Ci pomocą przez cały czas.


Eksport wyników do SPSS.
Czy pracujesz z SPSS? Jeśli tak, to tylko jedno kliknięcie myszką dzieli Cię od analizy ankiet za pomocą SPSS. Mamy pliki do pobrania w formatach ".sav " i ".sps ".


Zaufane na całym świecie

Najnowsze wiadomości