Narzędzie badania Examinare

FAQ (często zadawane pytania)

Dlaczego istnieją dwa loginy?

Pierwsze logowanie dotyczy Twojej strefy klienta. W strefie klienta możesz obsługiwać swoje rachunki i kontrakty. Narzędzie do tworzenia ankiet ma własny login i jest chronione przed danymi rozliczeniowymi. Często menedżerowie obsługują faktury i logowanie pracowników tylko do narzędzia ankietowego.

Jak działa płatność poprzez kartę kredytową?

Twoje konto zostanie przedłużone 1 miesiąc po zakończeniu okresu próbnego o tej samej porze każdego miesiąca. Jeśli zarejestrujesz się 14 czerwca, okres próbny zakończy się 21 czerwca, a następnie płatność za pierwszy miesiąc zostanie potrącona z Twojej karty kredytowej.

Co się stanie, jeśli moja płatność zostanie odrzucona?

Jeśli płatność zostanie odrzucona, nasz system będzie próbował jeszcze kilka razy dokończyć ją przez kolejne 3 dni. Jeśli nadal nie uda się, umowa zostanie zamknięta, a wszystkie dane zostaną usunięte.

Jak zaktualizować moją kartę kredytową?

Jeśli zalogujesz się do strefy klienta, możesz tam zaktualizować dane swojej karty kredytowej. Po zaktualizowaniu danych system spróbuje ponownie z nowymi danymi.

Co zrobić, gdy chcę, aby uaktualnić usługę?

Skontaktuj się ze sprzedawcą, a on zaktualizują ją za Ciebie. W niektórych przypadkach będziesz proszony o podpisanie dokumentu cyfrowego w strefie klienta.

Czy mogę zapłacić przelewem bankowym?

Możesz bezpośrednio złożyć wniosek online o płatności w formie rocznego rachunku lub rozliczenia za pośrednictwem formularza, wypełniając go. Wtedy otrzymasz zgodę lub informacje o tym, jak to zrobić. Zobacz link poniżej:

https://myzone.examinare.com/pl/contract/

Czy mogę wstrzymać moją usługę, a następnie wznowić ją później?

Nie obsługujemy bezpłatnego przechowywania Państwa usług. Istnieje jednak możliwość, że będziesz mógł przechowywać swoje dane przez okres do 9 miesięcy za opłatą. Skontaktuj się z działem sprzedaży, aby dowiedzieć się, ile ta opłata może wynosić w twoim przypadku. Podczas przechowywania nie działają żadne usługi zewnętrzne, takie, jak między innymi loginy i funkcje API.