Narzędzie badania Examinare
 
DOTRZYJ DO SZEROKIEGO GRONA ODBIORCÓW POPRZEZ ANKIETY TELEFONICZNE EXAMINARE.

Narzędzie Examinare to nie tylko ankiety internetowe. Naszym klientom udostępniamy również linie telefoniczne. Usługę tą można dodać w ramach konta Examinare. W celu przeprowadzenia ankiety telefonicznej możemy wykonać połączenie na dowolny numer telefoniczny na świecie po bardzo przystępnych cenach. Nie stosujemy żadnych ograniczeń odnośnie liczby respondentów, z którymi ma nastąpić kontakt telefoniczny. Jedyne ograniczenia wynikają z ustawień konta użytkownika Examinare.

Wypróbuj teraz!

Sprawdź, jak wygląda przykładowa ankieta telefoniczna. Zadzwoń pod nr +46 18 800 80 20

 

Rozwiązania zyskujące duże uznanie klientów.

Jeśli posiadasz centralę telefoniczną, możemy ją dla Ciebie skonfigurować. Jeśli nie, poszukamy innych rozwiązań. Wystarczy, że poinformujesz nas, jakie rozwiązania oparte o linię telefoniczną stosujesz, a my zadbamy o to, aby wszystko działało jak należy.

Wypróbuj teraz!

 

Możliwość obsłużenia wielu połączeń telefonicznych jednocześnie.

W ramach usługi telefonicznej Examinare obsługujemy dla klienta połączenia, zapobiegając jednocześnie sytuacjom, w których linia jest niedostępna. Zdarzało się już, że obsługiwaliśmy około 5000 połączeń na minutę, jednakże nasze możliwości wykraczają daleko ponad tą wartość.

Wypróbuj teraz!

 

Możliwość zastosowania dowolnego języka.

W ramach naszego systemu istnieje możliwość zastosowania dowolnego języka. System ankiet telefonicznych wykorzystuje pliki dźwiękowe udostępniane przez klienta.

Wypróbuj teraz!

 

Raporty z rozmów telefonicznych jako wyniki i wykresy w narzędziu Examinare.

Wszystkie wyniki rozmów telefonicznych przesyłane są przez nasz system do narzędzia Examinare. W ten sposób można wyeliminować potrzebę korzystania z dwóch różnych systemów. Examinare gwarantuje rozwiązania zintegrowane.

Wypróbuj teraz!

 

Wersja demonstracyjna ankiety telefonicznej.

Aby lepiej poznać, w jaki sposób funkcjonuje usługa ankietowania telefonicznego, zadzwoń pod numer:

+46 18 800 80 20

Po dodzwonieniu się pod wskazany numer poprosimy Cię o udzielenie kilku odpowiedzi.

 

Jak zacząć.

Jeśli posiadasz już konto Examinare, musisz jeszcze tylko dodać opcję „Ankieta telefoniczna”. Możesz to uczynić poprzez kontakt z nami.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta do ankiet Examinare, zalecamy zapoznać się z naszym cennikiem na stronie internetowej, a następnie skontaktować się z nami telefonicznie, poprzez pocztę elektroniczną lub czat. Uzyskasz od nas informacje dotyczące uruchomienia ankiet telefonicznych.