Oferta: Automatyczne wysyłanie ankiet wśród klientów z systemu e-commerce. Bezpłatne połączenie.

2015-09-28

Poprzez uzupełnienie systemu e-commerce o automatyczną ankietę satysfakcji klienta, możesz stale wiedzieć, co myślą Twoi klienci, a teraz w Examinare staje się to  jeszcze łatwiejsze. Pomożemy Ci podłączyć ankietę satysfakcji klienta do Twojego systemu e-commerce. Po integracji twój system e-commerce automatycznie wyśle twoje ankiety wśród klientów  z przypomnieniami automatycznymi, jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 3-7 dni.

Skąd mam wiedzieć, że nasz e-commerce jest obsługiwany?

Examinare ma już wsparcie dla połączenia z różnymi systemami e-commerce, ale jeśli nie ma obecnie znanego linku, utworzymy go dla twojego konkretnego systemu. Najlepsze jest to, że otrzymasz to połączenie bez dodatkowych kosztów.

Dlaczego powinniśmy wysyłać ankiety wśród klientów, gdy mamy system e-commerce?

Gdy masz już system e-commerce lub sklep internetowy, może istnieć wiele czynników, które sprawiają, że klient kupuje od ciebie produkt lub usługę tylko raz, a potem nie zamawia ponownie. Niektórzy idą do konkurentów i nigdy nie dowiesz się dlaczego, jeśli nie poprosisz ich o odpowiedź. Dzięki naszej ofercie automatycznie zapytasz swoich klientów, nie robiąc nic, oprócz pracy nad wypełnianiem zamówień. Każdy wypełniony kwestionariusz ankietowy daje jasny obraz tego, co jest potrzebne do zmiany.

Odpowiedzi na ankiety wśród klientów mogą być wyświetlane okresowo, a następnie można sprawdzać postępy w czasie.

Wyślij nam wiadomość e-mail na adres info@examinare.com z tytułem "Ankieta dotycząca klienta handlu elektronicznego" lub zadzwoń do nas w Wielkiej Brytanii: +44 1559 260000 lub US: +1 (845) 377 2000, aby uzyskać więcej informacji na temat oferty. Nie będziesz zawiedziony.

Co zawiera ta oferta?

Examinare podłącza zautomatyzowane ankiety wśród klientów do Twojego systemu e-commerce. Aby zamówić konto Examinare Unlimited i upewnić się, że technologia działa, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Możesz skontaktować się z nami w Wielkiej Brytanii: +44 1559 260000 lub US: +1 (845) 377 2000 lub info@examinare.com w tytule "Ankieta dotycząca klienta handlu elektronicznego".

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Examinare

+48618801400


Oferta cenowa

Oferta cenowa

Dowiedz się, jak Examinare może Ci pomóc! Wkrótce jeden z naszych ekspertów Examinare skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i korzyści płynące z rozwiązań Examinare.

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Firma *

Nazwa *

Telefon (Na przykład: +46700000000) *

E-mail *

Opisz usługę, którą chcesz nam dostarczyć.
(po otrzymaniu wiadomości e-mail możesz przesyłać pliki do utworzonego e-maila)

Szacowany budżet
(przybliżona liczba z walutą) *

Pytanie antyspamowe

8+7= *

Newsletters from Examinare