Dlaczego nie opłaca się tworzyć własnych formularzy ankietowych?

2014-12-08

Dzisiejszy klimat biznesowy jest jak taki, jak każdy inny, chcemy oszczędzać pieniądze. Nie rozum mnie źle, oszczędzanie pieniędzy jest dobre i wszystkie firmy powinny zawsze starać się oszczędzać budżet i starać się inwestować mądrzej niż poprzednio. Na niektórych rzeczach, takich, jak informacja biznesowa nie warto jednak oszczędzać. Mówiąc o takich informacjach mam na myśli komunikację z klientem, komunikację z pracownikami i wspólne interakcje biznesowe.

Tworząc formularz ankiety wewnątrz firmy, możesz zmaksymalizować wykorzystanie informacji i jednocześnie zachować budżet. To, czego większości firmom brakuje, to fakt, że używają zasobów wewnętrznych, takich jak webmaster lub inne zasoby sieciowe. Spowoduje to, że twój wewnętrzny zasób będzie zajęty tworzeniem formularzy ankiety, a po wprowadzeniu zmian konieczna jest ich  szybka zmiana.

Większość webmasterów poświęca wiele godzin budując własne formularze i rozwiązania ankietowe. Osobie, która nie miała do czynienia z tego typu pracą,wydaje się, że zmiany są dokonywane za pomocą kliknięcia myszą,  ale czasami może to zająć kilka godzin. Tym razem marnotrawstwo nie pojawi się oczywiście w żadnym budżecie bezpośrednio, ale pokaże produktywność i niepotrzebny stres dla programisty.

Korzystając ze standardowego narzędzia do ankiet, takiego jak Examinare, programista jest wolny i może zająć się tym, co powinien robić. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że programista będzie włączony do tej pracy tylko wtedy, gdy link musi zostać wysłany lub lista adresów e-mail musi zostać zaimportowana. Przez resztę czasu webmaster może usprawnić nawigację w Twojej witrynie, dodawać treści na twoich stronach internetowych i wiele więcej. Spowoduje to zwiększenie czasu zarówno dla Ciebie jako menedżera, jak i dla programisty.

Czasami narzędzie do tworzenia formularzy ankiety musi być włączone, aby przekazywać informacje do Programów HR, systemu Back Office itd. To będzie łatwe zadanie dla programistów, ponieważ Examinare ma API, które jest zbudowane, aby pokryć wszystkie twoje potrzeby w zakresie wymiany danych. W ten sposób Twój programista musi jedynie poprosić o informacje za pomocą dowolnego dostępnego dla niego języka komputera, a Examinare zwróci te informacje.

Twój programista już teraz widzi, jakie funkcje API są dostępne w naszych Dokumentach API, dostępne na stronie https://apidocs.examinare.com, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, wyślij e-mail na adres info@examinare.com, a my znajdziemy rozwiązanie, które ułatwi Ci tworzenie formularzy ankietowych w ramach przydzielonych zasobów i budżetu.

Zacznij korzystać z Survey Forms z Examinare Survey Tool już dziś, a my upewnimy się, że zdobędziesz to, czego potrzebujesz. Jeśli jesteś zainteresowany naszym narzędziem do tworzenia ankiet, możesz wypróbować konto Examinare Business za darmo przez 7 dni, klikając w lewym górnym rogu.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Examinare

+48618801400


Oferta cenowa

Oferta cenowa

Dowiedz się, jak Examinare może Ci pomóc! Wkrótce jeden z naszych ekspertów Examinare skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i korzyści płynące z rozwiązań Examinare.

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Firma *

Nazwa *

Telefon (Na przykład: +46700000000) *

E-mail *

Opisz usługę, którą chcesz nam dostarczyć.
(po otrzymaniu wiadomości e-mail możesz przesyłać pliki do utworzonego e-maila)

Szacowany budżet
(przybliżona liczba z walutą) *

Pytanie antyspamowe

3+9= *

Newsletters from Examinare