Automatyczna analiza tekstu pytań z tekstem otwartym w narzędziu do tworzenia ankiet.

2014-10-23

The Examinare Crew ma przyjemność zaprezentować narzędzie do tworzenia ankiet Examinare, teraz automatyczne i w czasie rzeczywistym analizuje wszystkie darmowe pytania tekstowe dla Ciebie! Analizowanie odbywa się poprzez odniesienie całego tekstu ze znanymi zwrotami we wszystkich językach, aby usunąć wszystkie krótkie słowa, takie jak "i", "lub" i inne podobne wyrażenia. W roku w 2014 zebraliśmy wszystkie wyrażenia, które są najczęściej używanymi w języku i skompilowaliśmy je w obszerną bazę danych. Ważne jest, abyś wiedział, że automatyczna analiza tekstu nie udostępnia żadnych danych. Analiza jest całkowicie oddzielona od wszystkich innych klientów w Examinare.

Jak mogę poinformować Examinare Survey Tool, aby zaczął analizować moje pytania?

Wszystkie konta w narzędziu Examinare Survey Tool są już włączone dzięki tej funkcji. Już teraz możesz zacząć od analizy każdej ankiety / formularza, którą masz dzisiaj w Examinare.

Jeśli chcę wyłączyć analizę tekstu, czy mogę to zrobić dla pojedynczej ankiety?

Możesz ustawić konfigurację analizowania tekstu indywidualnie dla każdej ankiety. Możesz wyłączyć całą funkcjonalność na swoim koncie i po prostu aktywować ją dla 1 ankiety. Możesz również ustawić poziom czułości analizy tekstu, ustawiając minimalną liczbę głosów i minimalną liczbę liter w słowie. Możesz nawet zmienić go na 0, aby uzyskać wszystkie analizowane słowa, w tym zwykłe słowa, takie jak "i" itp.

Jakie typy pytań mogą być używane w tej funkcji?

Wszystkie typy pytań pozwalają użytkownikowi dodać odpowiedź tekstową i jak zwykle nie trzeba eksperta analizującego, aby uzyskać oczekiwane wyniki, a nawet można uzyskać automatyczną analizę tekstu wydrukowaną w wersjach raportów Word i PDF.

Czy automatyczna analiza tekstu dostosowuje się do analizy w trybie raportów i wykresów?

Gdy korzystasz z funkcji pokaż wykresy w raportach i wykresach, opcje automatycznie dostosują automatyczną analizę tekstu. Oznacza to, że możesz zobaczyć wpływ, jaki będzie mieć fakt, jeśli dana osoba jest w określonym wieku lub pochodzi z określonego miasta. Możesz także dopasować to do danych tła odbiorców w Examinare. Możesz analizować potrzeby danych w tle, aby odzwierciedlić  środowisko pracy w różnych firmach i oddziałach i porównać je z inną grupą.

Jak znaleźć więcej informacji o tej funkcji i jak z niej korzystać w najbardziej optymalny sposób?

Automatyczna analiza tekstu ma własną stronę na naszych stronach pomocy, posiadamy także krótki samouczek wideo z instrukcjami krok po kroku, jak z niego korzystać w najbardziej efektywny sposób. Możesz uzyskać dostęp do strony pomocy bezpośrednio w narzędziu Examinare Survey Tool, naciskając "?".

Mamy nadzieję, że dodatek do automatycznej analizy tekstu do narzędzia Examinare Survey Tool będzie niezwykle użyteczną funkcją, która pozwoli zaoszczędzić czas podczas analizy. Jak zawsze, wszystkie opinie są mile widziane, zarówno dobre, jak i złe.

Nie jesteś jeszcze klientem?

Na naszej stronie opisującej nasze narzędzie do tworzenia ankiet możesz znaleźć więcej informacji, a zawsze możesz poprosić o pomoc naszą załogę przez internetowy czat bezpośrednio tutaj.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Examinare

+48618801400


Oferta cenowa

Oferta cenowa

Dowiedz się, jak Examinare może Ci pomóc! Wkrótce jeden z naszych ekspertów Examinare skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i korzyści płynące z rozwiązań Examinare.

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Firma *

Nazwa *

Telefon (Na przykład: +46700000000) *

E-mail *

Opisz usługę, którą chcesz nam dostarczyć.
(po otrzymaniu wiadomości e-mail możesz przesyłać pliki do utworzonego e-maila)

Szacowany budżet
(przybliżona liczba z walutą) *

Pytanie antyspamowe

7+2= *

Newsletters from Examinare