Twórz ankiety internetowe i uzyskaj maksymalną ekspozycję.

2014-10-12

Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć jedną lub więcej ankiet internetowych, musisz uzyskać maksymalną widoczność dla swoich respondentów. Nie wszystkie ankiety nadają się dla bazy klientów obecnej w Twojej firmie, ale często istnieje potrzeba, aby Twoje ankiety internetowe znalazły się w zasięgu wzroku jak największej liczby osób, a następnie używane przez nich media ekspozycji są bardzo ważne dla sukcesu Twoje ankiety internetowe.

Poniżej znajdziesz niektóre z naszych ulubionych kanałów ekspozycji w kanałach online i offline:

  • Udostępnianie na Facebooku: udostępniając swoje Ankiety Internetowe na Facebooku, możesz uzyskać dużą ekspozycję ankiety, a osoby, które na nie odpowiedzą, udostępnią ją swoim znajomym. Jednak nie zawsze jest to najlepszy sposób udostępniania, ponieważ dotyczy on tylko małej grupy ludzi. Aby zwiększyć ekspozycję, możesz dodać Ankietę na Facebooku do Ankiety i w ten sposób zachęcić więcej osób spoza kręgów biznesowych do wzięcia udziału w ankietach internetowych.
  • Udostępnianie na Twitterze: Kiedy udostępniasz swoje ankiety internetowe na Twitterze, da ci to bezpośredni kontakt z ankietą i będziesz mógł uzyskać w ten sposób odpowiedzi, ale nie jest to najlepszy kanał, ponieważ oś czasu na Twitterze jest zawsze krótsza. Czasami ten kanał może się bardzo dobrze przekonwertować, jeśli ankiety internetowe są połączone z badaniami lub przedmiotami w kwestiach wzbudzających kontrowersje lub angażujących ludzi emocjonalnie.
  • Linki na twojej stronie: Dodanie linku do ankiet internetowych na twojej stronie internetowej może czasami być bardzo skutecznym sposobem na uzyskanie skierowanej do odbiorców odpowiedzi na twoje ankiety internetowe. Nie zawsze jest to najlepszy kanał, jeśli chcesz uzyskać globalnych użytkowników, którzy nie odwiedzają Twojej witryny. Jeśli szukasz specjalnego lokalnego podejścia lub chcesz uzyskać odpowiedzi tylko od osób, które odwiedzają Twoją stronę, ten kanał jest dobrym sposobem na uzyskanie cennych głosów.
  • Reklama offline: w niektórych przypadkach potrzebujesz odpowiedzi od ludzi lokalnie, bez używania ich danych kontaktowych. W takich przypadkach niełatwo jest ułatwić ankiety internetowe. Oczywiście, dzięki narzędziu Examinare Survey istnieje potężny sposób, aby uczynić to rzeczywistością. Jeśli np. Reklamujesz się na billboardach i plakatach na przystankach autobusowych i innych miejscach, w których większość ludzi porusza się w ciągu dnia, uzyskasz maksymalną widoczność. Następnie możesz użyć kodów QR wygenerowanych w Examinare, a respondenci mogą je zeskanować i odpowiedzieć bezpośrednio w telefonie komórkowym.
  • Głosowanie SMS-em związane z wdrożeniem ankiet internetowych: Brzmi bardzo zaawansowanie, ale jest to bardzo łatwe w Examinare i zamiast QR-code, odbiorcy twoich ankiet internetowych mogą wysłać krótki kod na numer telefonu komórkowego, a nasz system wyśle ​​nam linki do Twoich ankiet internetowych automatycznie. W ten sposób możesz uzyskać dane kontaktowe i upewnić się, że tylko jedna osoba posiadająca telefon komórkowy może odpowiedzieć na Twoje Ankiety Internetowe. Jeśli angażujesz jakąś cenę dla garstki ludzi, łatwiej jest też wylosować zwycięzcę, gdy masz wszystkie dane kontaktowe. Przeczytaj więcej o naszej funkcji SMS-IN znajdującej się w naszym podręczniku tutaj
  • Zbuduj swój własny panel ankietowy: Kiedy używasz naszego oprogramowania ankietowego w połączeniu z naszym oprogramowaniem panelu, możesz łatwo rozbudować swój własny panel ankiet. Sam wybierasz, czy chcesz ręcznie zatwierdzić wszystkich respondentów, czy też system automatycznie sprawdzi odbiorców przed upływem czasu w systemie. Następnie łatwo wybierzesz, które grupy docelowe są ważne dla bieżącego badania internetowego. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na info@examinare.com
  • Kupuj odpowiedzi z panelu internetowego: Kupując odpowiedzi członków Panelu Internetowego, łatwo i szybko uzyskasz dostęp do głosów w swoich ankietach. Ta alternatywa jest zarówno kosztowna, jak i dobra dla osoby, która tworzy tylko niewielką liczbę ankiet internetowych rocznie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Niezależnie od tego, jaki kanał publikacji wybrałeś do ankiety internetowej, musisz zorganizować Ankiety Internetowe w sposób, który zainspiruje ludzi do udzielenia na nie odpowiedzi. My w  Examinare specjalizujemy się we wszystkich tych kanałach wydawniczych i wiemy, jak pomóc Ci uzyskać maksymalną ekspozycję Twoich ankiet internetowych. Możemy również planować i wdrażać ankiety internetowe w prosty i niedrogi sposób. Z Examinare zawsze wiesz, ile będzie kosztował Twój projekt ankietowy.

Skontaktuj się z nami już dziś, a pomożemy Ci uzyskać maksymalną ekspozycję Twoich ankiet internetowych.  

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Examinare

+48618801400


Oferta cenowa

Oferta cenowa

Dowiedz się, jak Examinare może Ci pomóc! Wkrótce jeden z naszych ekspertów Examinare skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i korzyści płynące z rozwiązań Examinare.

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Firma *

Nazwa *

Telefon (Na przykład: +46700000000) *

E-mail *

Opisz usługę, którą chcesz nam dostarczyć.
(po otrzymaniu wiadomości e-mail możesz przesyłać pliki do utworzonego e-maila)

Szacowany budżet
(przybliżona liczba z walutą) *

Pytanie antyspamowe

8+8= *

Newsletters from Examinare