Examinare Główne wydanie, wersja 11 - Ocean Picnic.

2014-09-19

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza nowa wersja 11 kodu "Ocean Picnic" została zaimplementowana w ramach Examinare Framework. Ocean Picnic jest wypełniony nowymi funkcjami i ulepszeniami. Dodaliśmy kilka najważniejszych informacji tutaj.

Teraz możesz korzystać z ankiet Examinare jako formularzy.

forms

Od samego początku istnienia Examinare skupiliśmy się na dostarczaniu najlepszego rozwiązania do ankiet online. Teraz robimy prosty krok i dajemy bardzo prosty sposób przekształcania tych formularzy ankiet online w formularze, które pokazują wszystkie pytania na jednej stronie. Pomoże to w wykorzystaniu formularzy Examinare w zaproszeniach i rejestracjach.

Nowa instrukcja online z samouczkami wideo.

manual

Zaktualizowaliśmy nasz podręcznik i wdrożyliśmy go w Examinare. Za pomocą jednego kliknięcia można przejść do instrukcji online z instrukcjami krok po kroku. Wszystkie etapy mają również samouczki wideo. Ułatwi Ci to zobaczenie wszystkich kroków niezbędnych do wykonywania najbardziej podstawowych zadań.

Szablony bazy danych Examinare.

templates

Mamy teraz bazę szablonów dla wszystkich naszych klientów z najbardziej powszechnymi ankietami, które są tworzone w polu ankiety. Wszystkie szablony są testowane i tłumaczone na wiele języków i są dostępne od pierwszego kliknięcia.

Zupełnie nowa konsola tłumaczeń.

Wysyłając ankiety w różnych językach, należy przetłumaczyć ankietę na kilka języków, a następnie zaimplementować ją w Examinare. Mamy teraz wsparcie, aby łatwo eksportować i importować pliki Examinare i tłumaczyć je lub za pomocą jednego kliknięcia ładować szablon do konsoli tłumaczeniowej i wykonywać automatyczne tłumaczenia / ręczne tłumaczenia bez zmiany ustawień samej ankiety.

CSS może być wykonane na zamówienie.

Narzędzie ankiet Examinare ma teraz możliwość zmiany wszystkich stylów za pomocą niestandardowego kodu CSS. Za pomocą zakładki Układ możesz teraz dodać dowolny CSS do ankiety i ustawić go tak, jak chcesz.

Będziemy oczywiście kontynuować doskonalenie naszego narzędzia do tworzenia ankiet, a wszelkie zapytania dotyczące ulepszeń mogą być przesyłane na adres e-mail support@examinare.com.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Examinare

+48618801400


Oferta cenowa

Oferta cenowa

Dowiedz się, jak Examinare może Ci pomóc! Wkrótce jeden z naszych ekspertów Examinare skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i korzyści płynące z rozwiązań Examinare.

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Firma *

Nazwa *

Telefon (Na przykład: +46700000000) *

E-mail *

Opisz usługę, którą chcesz nam dostarczyć.
(po otrzymaniu wiadomości e-mail możesz przesyłać pliki do utworzonego e-maila)

Szacowany budżet
(przybliżona liczba z walutą) *

Pytanie antyspamowe

6+4= *

Newsletters from Examinare