Śledź jakość swoich przesyłek automatycznie w systemie e-commerce.

2014-03-13

Niewiele osób zauważyło, że sektor e-commerce rośnie na całym świecie. Konkurencyjne ceny produktów i ogólnoświatowa dostawa stanowią wyjątkowy punkt sprzedaży wszystkich głównych witryn e-commerce. Oferując wszystko od "Next Day Shipping" do "Free Shipping", strony e-commerce mają przed sobą przyszłość. Ale co Twoi klienci myślą o twoich dostawach?

Pierwszą myślą dla wszystkich e-sprzedawców jest to, że "jeśli coś jest nie tak, skontaktują się z nami". Ale to jest opowieść, która jest tylko częściowo prawdą. Jeśli klient otrzymał pakiet zawierający produkt z błędami, poinformuje Cię o tym. Z drugiej strony, jeśli klient spodziewa się dostawy "następnego dnia" i nie otrzyma tego, co zamawiał, zwykle nie informuje o tym, ale z drugiej strony zacznie szukać innych dostawców i następnym razem wypróbuje usługi jednego z konkurentów.

Kontynuuj dostawy i spraw, aby łódź przestała przeciekać.

Aby zatrzymać małe wycieki, które pojawiają się, gdy dochodzi do opóźnień w dostawie lub nieporozumieniach, musisz wiedzieć, co naprawdę myślą Twoi klienci. Realizując automatyczne ankiety, Twoja firma może być również bardziej skuteczna, ponieważ wyniki są zawsze dostępne, dzięki czemu możesz poprawić swoją pracę i zapewnić, że klienci, którzy zostali całkowicie źle potraktowani, otrzymają "prezent", który podniesie twoją reputację w ich oczach.

W Examinare mamy odpowiedź na monitorowanie Twoje dostaw.

Tworząc kwestionariusz, który zostanie wysłany kilka dni po otrzymaniu przesyłki przez klienta, możesz zidentyfikować ulepszenia, które są niezbędne, abyś posiadał idealną witryną e-commerce. Korzystając z narzędzi ankiet Examinare i Examinare API, możesz łatwo ustawić swój system e-commerce, aby wysyłał raporty uzupełniające, które będą dostępne wkrótce po dostarczeniu.

Jak korzystać od dalszych działań związanych z dostawą.

Mamy w Examinare duże doświadczenie zarówno w zestawach kwestionariuszy, budowie systemu, jak i chętnie pomożemy w budowaniu reputacji firmy e-commerce, która wysłucha Twoich klientów. Żaden projekt nie jest zbyt mały i żaden projekt nie jest zbyt duży. Zacznij już dziś, wysyłając do nas zapytanie ofertowe o dalsze dostawy w systemie e-commerce. Czekamy na współpracę z Tobą.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Examinare

+48618801400


Oferta cenowa

Oferta cenowa

Dowiedz się, jak Examinare może Ci pomóc! Wkrótce jeden z naszych ekspertów Examinare skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i korzyści płynące z rozwiązań Examinare.

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Firma *

Nazwa *

Telefon (Na przykład: +46700000000) *

E-mail *

Opisz usługę, którą chcesz nam dostarczyć.
(po otrzymaniu wiadomości e-mail możesz przesyłać pliki do utworzonego e-maila)

Szacowany budżet
(przybliżona liczba z walutą) *

Pytanie antyspamowe

9+6= *

Newsletters from Examinare