Dlaczego warto skorzystać z formularza rejestracyjnego?

2013-10-15

Zorganizowanie otwartego seminarium nie zawsze jest takie proste, jeśli otrzymasz wszystkie powiadomienia pocztą e-mail. Dzięki formularzowi rejestracyjnemu zmniejszasz ryzyko pominięcia specjalnych życzeń, takich jak specjalne diety. O wiele łatwiej będzie Ci odpowiedzieć, jeśli utworzysz formularz rejestracyjny ze standardowym narzędziem ankietowym.

Podczas tworzenia formularza rejestracji pozwala to odwiedzającym zarejestrować się, uzyskać dobrą strukturę, a także zapewnić, że nie stracisz żadnych informacji. Możesz również tworzyć zaawansowane przepływy między kontem Examinare, a systemem CRM, w którym korzystasz z interfejsu Examinare API. Examinare API to kanał danych pomiędzy Examinare i twoimi własnymi systemami.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach i sposobach tworzenia formularza rejestracyjnego, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością opublikujemy nasze narzędzie ankietowe, koncentrując się na tworzeniu formularzy rejestracyjnych.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Examinare

+48618801400


Oferta cenowa

Oferta cenowa

Dowiedz się, jak Examinare może Ci pomóc! Wkrótce jeden z naszych ekspertów Examinare skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i korzyści płynące z rozwiązań Examinare.

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Firma *

Nazwa *

Telefon (Na przykład: +46700000000) *

E-mail *

Opisz usługę, którą chcesz nam dostarczyć.
(po otrzymaniu wiadomości e-mail możesz przesyłać pliki do utworzonego e-maila)

Szacowany budżet
(przybliżona liczba z walutą) *

Pytanie antyspamowe

5+1= *

Newsletters from Examinare