Dlaczego nie darmowe narzędzia do tworzenia ankiet?

2013-10-09

Kiedy korzystasz z profesjonalnego narzędzia do tworzenia ankiet, zwykle masz do czynienia z pytaniem "Czy zapewniasz bezpłatną demonstrację?" I nie ma w tym nic dziwnego. Firma Examinare z przyjemnością przedstawia bezpłatne narzędzie do tworzenia ankiet dla potencjalnych klientów. Jednak jest wiele osób, które wierzą, że wszystko w Internecie powinno być darmowe. My nie widzimy tego w ten sposób.

Kiedy korzystasz z profesjonalnego narzędzia ankietowego, nie możesz pracować za darmo, a firma nie może bezpłatnie rozdawać bezpłatnych porad i sprzętu. Wielu dostawców umożliwia klientom korzystanie z ich usług za darmo, ale gdy już zaczniesz korzystać z narzędzia ankietowego i potrzebujesz wsparcia, musisz dodatkowo  za nie zapłacić. Personel musi oczywiście otrzymywać wynagrodzenie, a ponieważ nie płacisz nic, nie możesz oczekiwać, że otrzymasz wsparcie również za darmo.

Dobre wsparcie, a nie bezpłatne narzędzie do tworzenia ankiet.

W Internecie pojawia się burza wokół zdania: "Jeśli nie płacisz za produkt, to jesteś produktem" i tak jest też w naszej branży. W Examinare zawsze zapewniamy wsparcie przez e-mail, telefon i czat. Zapewniamy najlepszą usługę, jaką można uzyskać, korzystając z narzędzia ankietowego, a ponieważ płacisz za nasze usługi, możesz być spokojny, że zawsze zachowujemy poufność klienta.

Jak zdobyć naszą ankietę za darmo?

Istnieje wiele sposobów na bezpłatne obejrzenie naszego narzędzia ankietowego. Skontaktuj się z nami przez e-mail info@examinare.com lub przez nasz czat na żywo lub zadzwoń, numery telefonów znajdziesz na górze strony.

Oferta cenowa

Oferta cenowa

Dowiedz się, jak Examinare może Ci pomóc! Wkrótce jeden z naszych ekspertów Examinare skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i korzyści płynące z rozwiązań Examinare.

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Firma *

Nazwa *

Telefon (Na przykład: +46700000000) *

E-mail *

Opisz usługę, którą chcesz nam dostarczyć. <small> (po otrzymaniu wiadomości e-mail możesz przesyłać pliki do utworzonego e-maila) </small>

Szacowany budżet <small> (przybliżona liczba z walutą) </ small> *

Pytanie antyspamowe

4+8= *

Newsletters from Examinare