Dlaczego nie darmowe narzędzia do tworzenia ankiet?

2013-10-09

Kiedy korzystasz z profesjonalnego narzędzia do tworzenia ankiet, zwykle masz do czynienia z pytaniem "Czy zapewniasz bezpłatną demonstrację?" I nie ma w tym nic dziwnego. Firma Examinare z przyjemnością przedstawia bezpłatne narzędzie do tworzenia ankiet dla potencjalnych klientów. Jednak jest wiele osób, które wierzą, że wszystko w Internecie powinno być darmowe. My nie widzimy tego w ten sposób.

Kiedy korzystasz z profesjonalnego narzędzia ankietowego, nie możesz pracować za darmo, a firma nie może bezpłatnie rozdawać bezpłatnych porad i sprzętu. Wielu dostawców umożliwia klientom korzystanie z ich usług za darmo, ale gdy już zaczniesz korzystać z narzędzia ankietowego i potrzebujesz wsparcia, musisz dodatkowo  za nie zapłacić. Personel musi oczywiście otrzymywać wynagrodzenie, a ponieważ nie płacisz nic, nie możesz oczekiwać, że otrzymasz wsparcie również za darmo.

Dobre wsparcie, a nie bezpłatne narzędzie do tworzenia ankiet.

W Internecie pojawia się burza wokół zdania: "Jeśli nie płacisz za produkt, to jesteś produktem" i tak jest też w naszej branży. W Examinare zawsze zapewniamy wsparcie przez e-mail, telefon i czat. Zapewniamy najlepszą usługę, jaką można uzyskać, korzystając z narzędzia ankietowego, a ponieważ płacisz za nasze usługi, możesz być spokojny, że zawsze zachowujemy poufność klienta.

Jak zdobyć naszą ankietę za darmo?

Istnieje wiele sposobów na bezpłatne obejrzenie naszego narzędzia ankietowego. Skontaktuj się z nami przez e-mail info@examinare.com lub przez nasz czat na żywo lub zadzwoń, numery telefonów znajdziesz na górze strony.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Examinare

+48618801400


Oferta cenowa

Oferta cenowa

Dowiedz się, jak Examinare może Ci pomóc! Wkrótce jeden z naszych ekspertów Examinare skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i korzyści płynące z rozwiązań Examinare.

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Firma *

Nazwa *

Telefon (Na przykład: +46700000000) *

E-mail *

Opisz usługę, którą chcesz nam dostarczyć.
(po otrzymaniu wiadomości e-mail możesz przesyłać pliki do utworzonego e-maila)

Szacowany budżet
(przybliżona liczba z walutą) *

Pytanie antyspamowe

1+8= *

Newsletters from Examinare