Wersja 9 narzędzia do tworzenia ankiety Examinare.

2012-10-03

Narzędzie do tworzenia ankiety Examinare zostało całkowicie przeprojektowane / na platformę, co ułatwia użytkownikom korzystanie z narzędzia ankietowego, jeśli korzystasz z Examinare na PC, Mac lub iPad / Android Tablet. Ten nowy projekt został wprowadzony do wersji Examinare 9, która również ma zupełnie nową moc, ale działa z taką samą strukturą menu jak poprzednio.

Advanced Reporting   One-click Reporting   Create your questions easy

W wersji 9.2, która jest najnowszą wersją narzędzia do pisania ankietowego, możesz przesyłać wyniki z oszczędnością czasu większą niż 96%. Wyniki i wykresy mają również nową metodę analizy, która umożliwia rozwój niestandardowej analizy w serwerze dedykowanym Examinare.

Możemy teraz również wprowadzić narzędzie do ankiet Examinare v9, oferujące dedykowane serwery z Examinare. Oznacza to, że możesz uzyskać od nas  dostęp do własnego serwera dedykowanego z monitoringiem bezpośrednio. Możemy również wdrożyć serwery dedykowane w innych krajach, w których podstawową działalnością jest skrócenie czasu ładowania w kwestionariuszach i narzędzie ankietowe podczas pracy z Chin lub USA.

Ta aktualizacja wersji umożliwia również białą etykietę narzędzia ankiety, co oznacza, że ​​możesz, współpracując z Examinare, stworzyć możliwości pokazania nazwy Twojej firmy jako dostawcy ankiet.

W kolejnej aktualizacji Examinare, która zostanie wydana pod koniec października 2012 r., zwiększymy możliwości raportowania i przeprowadzimy audyt naszych pakietów językowych dla języków arabskiego, hebrajskiego i azjatyckiego w narzędziu ankietowym Examinare.

Wprowadziliśmy nową strefę klienta, w której klienci mogą się logować i rozszerzać swoje konto. Twoje konto zostanie zaktualizowane w ciągu 5 minut po dokonaniu płatności, a to dotyczy wszystkich kont. W ten sposób możesz rozszerzyć u nas swoje konto, a także złożyć poprawki na adres bezpośrednio z naszej Strefy Klienta. Aby dostać się do strefy klienta, kliknij "Zaloguj się" na tej stronie i kliknij "Strefa klienta", a następnie przejdź bezpośrednio do strefy klienta.

Aby uzyskać nowe hasło, wykonaj następujące czynności:

  • Kliknij "login" w menu.
  • Kliknij "Strefa klienta".
  • Kliknij link "Kliknij tutaj" pod "Nie pamiętam hasła".
  • Wprowadź swoje hasło, które zostanie wysłane w ciągu 5 minut na adres e-mail.
  • Kliknij link w wiadomości e-mail i wybierz nowe hasło.
  • Zaloguj Się.

Po zalogowaniu możesz rozszerzyć swoje konto w narzędziu ankiet lub utworzyć nowe konto w tym samym.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Examinare

+48618801400


Oferta cenowa

Oferta cenowa

Dowiedz się, jak Examinare może Ci pomóc! Wkrótce jeden z naszych ekspertów Examinare skontaktuje się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby i korzyści płynące z rozwiązań Examinare.

Wypełnij formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Firma *

Nazwa *

Telefon (Na przykład: +46700000000) *

E-mail *

Opisz usługę, którą chcesz nam dostarczyć.
(po otrzymaniu wiadomości e-mail możesz przesyłać pliki do utworzonego e-maila)

Szacowany budżet
(przybliżona liczba z walutą) *

Pytanie antyspamowe

3+4= *

Newsletters from Examinare