Nasze ankiety to nie tylko ankiety, to prawdziwa magia!

Skąd nazwa Magic Polls? Szczegóły poniżej!

Magic Polls™ to technologia opracowania przez Examinare pozwalająca na przeprowadzanie sondaży poprzez Internet lub SMS i wyposażona w liczne opcje i ustawienia.

Sondaże poprzez SMS – konfiguracja w 2 minuty.

Sondaż Magic Polls™ poprzez SMS uruchamiany jest przez użytkownika poprzez wprowadzenie pytania. Po naciśnięciu przycisku na telefonie może zostać udzielona odpowiedź SMS z telefonu komórkowego z dowolnej lokalizacji na świecie. Użytkownik otrzyma bezpośrednio kod SMS, który respondent musi wprowadzić we wiadomości SMS przed udzieleniem odpowiedzi. Wyniki wyświetlą się w ramach narzędzia Examinare.

Konfiguracja trwa tylko 2 minuty, natomiast utworzenie pierwszego sondażu Magic Poll może nastąpić, jak tylko konto Examinare zostanie skonfigurowane. Na żądanie użytkownika możemy udostępnić lokalny numer telefonu w bardzo przystępnej cenie.

Głosowanie poprzez stronę internetową.

Gdy tylko pytanie sondażu Magic Polls™ zostanie wprowadzone, można będzie je zaimplementować na własnej stronie internetowej. Wystarczy skopiować i wkleić na niej kod HTML. Nie ma konieczności zmiany kodu HTML przy aktualizowaniu pytań lub odpowiedzi. W przypadku dokonania zmian w sondażu Magic Polls™ aktualizacja zawartości kodu HTML nastąpi samoistnie.

Głosowanie poprzez Twitter.

Wszystkie sondaże Magic Polls™ zintegrowane są z usługą Twitter. Poprzez wysłanie tweetu nastąpi zliczenie oddanych głosów (Wcześniej jednak respondenci muszą autoryzować twoje konto Twitter). Głosowanie poprzez Twitter odbywa się bezpłatnie. Metodę tą można na przykład wykorzystać w klasie lub podczas konferencji.

Zaufane na całym świecie

Najnowsze wiadomości